InstaBIZ

Rita Ora zyrtarizon lidhjen e re?

               Publikuar në : 19:50 - 06/12/17 |
Gerta

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora shpesh herë ka tërhequr vëmendjen e mediave për jetën e saj personale.

Kohë më parë u përfol për një lidhje mes saj dhe Hamilton.

Por Rita Ora u kritikua për një fotografi me boksierin e njohur Conor McGregor, ku sipas komentuesve thuhej se dyshja janë fotografuar shumë të afërt.

Por, mesa duket, ka mjaftuar ngjarje, që Rita të ‘zyrtarizojë’ në një lloj forme edhe lidhjen e saj më të re, me muzikantin Andreë Watt.

Ora ka publikuar një fotografi bardhë e zi në Instagram, ku shfaqej pranë Andreë, ndërsa në mbishkrimin e footgrafisë shkruante “Mbrëmjen e kaluar”, shoqëruar me disa ikona zemre.

Këngëtarja 27 vjeçare ishte fotografuar në tetor të këtij viti së bashku me të dashuri ne ri, ndërsa për asnjë çast nuk ka shprehur dëshirën që të flasë para mediave lidhur me jetën e saj private.

“Çifti” i aluduar u fotografuan nga paparacët në tetor të këtij viti, ndërsa së fundmi duket se kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre

Megjithatë, duket se fotografia e parë me Andreq në rrjetet sociale, shënon zyrtarizimin e lidhjes së saj më të re.

 

 

 

Pas