Rusi 2018

Rita Ora tifoze e zjarrtë e Anglisë, shikoni çfarë bën


               Publikuar në : 21:25 - 11/07/18 |
b.f

Sot është duke u luajtur gjysmëfinalja mes Kroacisë dhe Anglisë, për këtë nuk ka mbetur pa reaguar edhe këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora.

Rira Ora ka jetuar në Angli dhe mesa duket është tifoze e zjarrtë e kësaj skuadre.

Përmes një postimi të publikuar në Instagram, Ora shfaqet me flamurin e Anglisë e që mesa duket është shumë e emocionuar para ndeshjes.

Ajo po ashtu, ka bërë veten Fotoshop teksa shihet pranë lojtarëve të Kroacisë ku i largon jashtë lojës. “Do shkojnë në shtëpi”, ka shkruar ajo./Opinion.al

 

It’s coming home 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

It’s coming home 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 pt 2

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Pas