InstaBIZ

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha qenkan njohur falë një aksidenti

               Publikuar në : 16:43 - 12/07/18 |
E SH

Prej kohësh Rezarta Shkurta është larguar nga muzika dhe i është përkushtuar biznesit të saj dhe rritjes së vajzës Hera. Ajo është e martuar me nipin e Enver Hoxhës, Ermalin, i cili aktualisht po vuan dënimin në burg për shkak të çështjes ‘Xibraka’ dhe laboratorit të drogës.

Rezarta në çdo moment e ka shprehur mbështetjen për burrin e saj dhe së fundmi ka treguar edhe mënyrën e frikshme sesi janë njohur.

Përmes një postimi në “Instagram”, ajo ka konfirmuar thashethemet se njohja mes dyshes ka nisur falë një aksidenti.

“Është e vërtetë që je njohur me Ermalin pasi keni bërë aksident apo më kanë thënë gënjeshtër”, e pyet fansja Rezartën, ndërkohë që ajo ia kthen: “Nuk të kanë gënjyer, është e vërtetë”.

Pas