-Sociale, Aktualitet, Te Fundit

Reshje bore në Tiranë, ‘zbardhet’ kryeqyteti

Reshjet e borës që kanë rënë ditët e fundit në vend kanë përfshirë edhe Tiranën. Këtë të mërkurë në kryeqytet kanë rënë reshjet, të cilat gjithësesi nuk kanë qenë të dendura.

Bora, që ka zbardhur paksa rrugët dhe trotuaret, nuk ka shkaktuar probleme në qarkullim, por megjithatë autoritetet kanë bërë thirrje për kujdes për personat në timon.

Ndërkohë që këmbësorët duhet të ruhen për të shmangur rrëshqitjet

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko