Aktualitet

Rama takon Metën në Presidencë

               Publikuar në : 19:59 - 13/06/18 |
rel d

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me presidentin Ilir Meta.

Takimi është bërë në zyrën e kreut të shtetit në Presidenca dhe ka ndodhur rreth orës 19:00.

Gazetarja Marsela Karapanco raporton për “BalkanWeb” se takimi është zhvilluar për çështjen e negociatave me Greqinë.

 

Pas