Aktualitet

Rama qytetarit: Kur ke pas mjekrën e gjatë flisje më shumë, vetingun ta bëri gruaja

               Publikuar në : 18:16 - 13/01/18 |
m.b

Më shumë se sa me punë, kohët e fundit Kryeministri Edi Rama duket se e ka kthyer në qëllim në vetvete të tërheqë vëmendjen me batuta. Në fakt, një sjellje tipike për Edi Ramën që në takimin e tij në Rrëshen duket se nuk është kursyer teksa ka ngacmuar disa nga qytetarët e pranishëm në takim.

Rama: Kur ke pas mjekrën e gjate flisje me pak, tani që i ke shkurtuar flet me shume me kane thënë.

Qytetari: Mustaqet nuk m’i hoqi gruja po m’i hoqi vetingu.

Rama: Kush ta bëri vetingun, ty gruja se Luja s’merret me ty.

Qytetari: Kur te mbarojme a do ta bejme edhe nje foto?

Rama: Do ta bëj një fotografi dhe do e nxjerr në FB para dhe pas vetingut

Pas