Aktualitet

Rama pranon ftohjen me Tahirin: Nuk kam folur pas çështjes së Orest Sotës 

               Publikuar në : 23:12 - 14/11/17 |
m.b

Kryeministri Rama ka deklaruar se nuk ka folur me ish-ministrin Tahiri pas çështjes së Orest Sotës, në makinën e të cilit u gjetën 863 mijë euro dhe dy patenta lundrimi të Saimir Tahirit.

Ai që ka qenë një prej njerëzve më të afërt të Ramës gjatë qeverisjes së tij të parë, duket se tashmë që po kalon çaste të vështira është jashtë vëmendjes së Kryeministrit.

A ke folur me zotin Tahiri pas çështjes Sota?

“Jo nuk kam folur”,- u përgjigj Rama në emision.

Pas