-Politikë, Aktualitet, Te Fundit, Të Gjitha

Rama: Miku im Lulzim Basha nënshkroi marrëveshje prej lidership-i, por pastaj u tremb…

Edi Rama sulmon opozitën nga foltorja e Parlamentit. Zgjedhjet i humbët jetë tha ai dhe jo për shkak se në vend ka krim apo blerje zgjedhjesh.

Më pas ai përmendi marrëveshjen e 18 Majit. “Miku im Lulzim Basha firmosi akt prej lidershpi, por u tremb nga thëngjinjt e Jozefinës dhe Patozit, nga ofiqarët e Shqup-it dhe tani është kthyer sërish tek çadra e dasmave.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko