-Politikë, Aktualitet, Te Fundit

Rama mbledh për darkë gjithë kandidatët për deputetë

Një ditë pas hapjes së fushatës elektorale në Tiranë dhe finalizimit të marrëveshjes me Partinë Demokratike, kryeministri Edi Rama ka thirrur në një darkë pune të gjithë kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste.

Darka do të zhvillohet nesër (e shtunë) në orën 19:00 te “Xibraku”, vend ku zakonisht socialistët zhvillojnë Asamblenë Kombëtare apo takime të tjera më masive me strukturat e partisë.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko