InstaBIZ, Te Fundit

Rama foto nga pushimet me Zahon

Kryeministri Edi Rama po pushon si çdo vit në Jug të vendit, ku i akomoduar është në Dhermi. Ai ka postuar një foto me të birin, Zahon në Instagram. Babi dhe djali jane veshur njesoj tuta të zeza dhe bluza të bardha dhe sic shihet Rama e mban kalaqafë të birin. Si gjithnjë Zahos nuk mund ti shohim fytyrën, por vec shpinën, pasi kryeministri e mbron me fanatizëm privatësinë dhe identifikimin e djalit të mitur. 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko