-Jetë dhe Stil

Qeni behet xheloz kur sheh çiftin duke u puthur, habit me veprimin e tij


               Publikuar në : 18:38 - 05/12/18 |
b.f

Bashkëshortja e lojtarit rus të hokejit në akull, Nastasiya Ovechkina, ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një video ku shfaqet teksa shkëmben një puthje të nxehtë me Alexander Ovechkin.

Teksa ata të dy po putheshin, qeni i tyre është bërë xheloz dhe bashkohet në momentin intim të çiftit. Qeni kërcen për të ndarë ata, e më pas nis duke i lëpirë.

 

 

View this post on Instagram

 

Оставлю это видео здесь🙌🏽☺️наш ревнюшкин🐶

A post shared by Nastasiya Ovechkina (@nastyashubskaya) on

Pas