InstaBIZ

Qëllohet për vdekje reperi i njohur homoseksual!


               Publikuar në : 18:23 - 11/01/19 |
b.f

Kevin Fret, reperi i parë latinoamerikan Gay, 24 vjeç, u qëllua për vdekje në orën 5 e 30 të mëngjësit teksa ndodhej në rrugën San Juan të Porto Rikos.

‘ Nuk ka fjalë që përshkruajnë ndjenjën që kemi dhe dhimbjen që na shkakton të dimë se një person me kaq shumë ëndrra duhet të shkojë. Ne duhet të bashkohemi të gjithë në këto kohë të vështira dhe të kërkojmë shumë paqe për Puerto Rico-n tonë të dashur.

Ai akoma kishte shumë për të bërë”, u shpreh menaxheri i reperit, Eduardo Rodriguez.

Disa hite te tij

 

 

Pas