-Jetë dhe Stil, Metro, Te Fundit, Të Gjitha

Putin feston 65-vjetorin, ja dhurata më e veçantë që mori

Vladimir Putin ka festuar 65-vjetorin e lindjes në datën 7 tetor. Shefi i Kremlinit ka marrë plot urime dhe dhurata, por ajo që mbeti më e veçanta ishte dhurata e homologut të tij nga Turkmenistani. Duke marrë shkas nga pasioni i Putinit për kafshë, ai ka vendosur ti bëjë dhuratë një qen.

Qeni quhet Verny, që rusisht do të thotë besnik. Putin siç edhe duket nga foto ka mbetur shumë i kënaqur nga dhurata.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko