InstaBIZ, Te Fundit

Princ Herry dhe Meghan Markle bëjnë daljen e tyre të parë zyrtare

Më në fund çifti më i ri mbretëror vendosi të bëjë daljen e tyre të parë zyrtare. Princ Herry dhe e dashura e tij kanadeze, aktorja Meghan Markle, janë parë në një event publik së bashku. Aktorja ka shoqeruar princin në një lojë Polo në Ascot, Angli. Herry ka luajtur Polo gjtë eventit ndërsa Meghan e ka mbështetur në publik. Në këtë event marrin pjesë shumë personalitete të Britanisë.

1494112010-syn-mar-1494100892-harry-polo

Ky event vjen pikërisht 1 muaj përpara dasmës së Pippa Middleton, motrës së Dukeshës Kate, ku përflitet se Meghan do të jetë e ftuar si shoqeruesja e Princ Herry./Opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko