InstaBIZ

Presidenti i Kandasë është një yll dhe këtë e vërtetojnë këto foto

               Publikuar në : 09:42 - 27/07/17 |
E SH

Që Kanadaja ka një president për tu adhuruar, këtë e dimë të gjithë. Justin Trudeau është një nga presidentët më pozitiv dhe simpatik që mund të ketë pasur ndonjëherë. Kudo që ai shkon, lë një impresiono shumë pozitiv. Kujtojmë këtu rastin me Ivanka Trump, e cila jo më kot u fotografua teksa i kishte ngulur sytë atij gjatë një takimi. Por le të mos harrojmë pamjen fizike të Trudeau. Disa foto të tijat, qoftë të vjetra apo aktuale, vërtetojnë se ai do kishte qënë edhe një model i suksesshëm nëse do kishte dashur.

Për më tepër shihni fotot:

Epo mosha e tij nuk ka rëndësi pasi pamja ka qenë gjithmonë e njejtë

 

Një buzëqeshje kaq e ëmbël sa vështirë ti rezistosh

Edhe profesional edhe seksi

Por mbi të gjitha ka dikë në krahë

Dhe janë kaq të dashuruar

Edhe fëmijët e pëlqejnë, pasi fundja çfarë ka pë të mos pëlqyer

Vajza këtë foto mos e shihni fare

Përshëndetje zoti president, dukeni shumë bukur sot

Edhe xhaketa të shkon shumë

Opinion.al

Pas