Në Opinion

Perversiteti mes dy njerëzve që duhen është diçka shumë e bukur, deklarata e poetes në Opinion

               Publikuar në : 22:48 - 14/11/17 |
m.b

E hapur dhe e pakompleksuar poetja Rita Petro është shfaqur edhe mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “Opinion”, ku është folur për seksin dhe komplekset ndaj tij.

Ajo ka thënë ndër të tjera se seksi nuk ndodh gjithmonë mes njerëzve që duhen, por nëse mes njerëzve që duhen ka brenda edhe perversitet, kjo është diçka shumë e bukur.

Ndiqni të plotë deklaratën e saj në Opinion.

Pas