InstaBIZ

Për muaj të tërë u fol për ndarjen e tyre, kjo është e vërteta në martesën e Kim dhe Kanye

Pesë muaj!

Kaq e gjatë është periudha kohore që mediet janë marrë me një çështje: Kim dhe Kanye (s)po ndahen!

Mirëpo është një status i Kim K në ‘TWitter’ që e ka dhënë përgjigjen përfundimtare. Dhe e vërteta është se ata janë më të lumtur se kurrë më parë.

kimkans

Kim Kardashian dhe Kanye West u ‘pushtuan’ nga fansat kur po dilnin nga prezantimi i sezonit të pestë të linjës fashion së producentit 39 vjeçar cilat kërkonin një autograf ose një foto me Kanye.

kimpost

Dhe natyrisht që Kim nuk mund të ishte më krenare se kaq. Ajo menjëherë ka kaluar në këtë rrjet social ku ndau me të gjithë ndjekësit e saj gjithë krenarinë për bashkëshortin.

Nderkohe kjo ishte fotot qe Kim publikoi diten e Shen Vlentitnt.

KM

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko