-U tha në Opinion

Pastërtia e figurës, Manja: Sandër Lleshi ka kaluar të gjitha kontrollet


               Publikuar në : 22:27 - 06/11/18 |
b.f

Deputeti i PS-së, Ulsi Manja, të martën, u shpreh se në lidhje me pastërtinë e figurës së Sandër Lleshit nuk ekziston asnjë e dhënë negative.

Manja tregoi në studion e emisionit “Opinion” se Lleshi zotëron një çertifikatë sigurie nga NATO.

Ai tha se Sandër Lleshi është takuar personalisht me Ilir Metën dhe në dijeni të tij nuk ekziston asnjë e dhënë në lidhje me pastërtinë e figurës.

Pas