InstaBIZ

Pas ndarjes nga miliarderi iranian, Morena publikon foto me gjysmën tjetër


               Publikuar në : 13:42 - 14/09/18 |
b.f

Ditën e sotme e ëma e Morena Tarakut ka ditëlindjen dhe këngëtarja ka zgjedhur ta kujtojë me një foto prekëse.

Foto shfaq gjysmën e fytyrës së këngëtares dhe gjysmën e fytyrës së mamit të saj.

“Gëzuar ditëlindjen gjysma ime. Mam”, -ka shkruar ajo në foton në fjalë.

Mamaja e këngëtares është ndarë nga jeta prej vitesh, por Morena e kujton gjithmonë me postime apo dedikime kushtuar asaj.

Pas