Në Opinion

Pas kamerave në ‘Opinion’; ja çfarë ndodhi në dhomën e grimit!


               Publikuar në : 21:25 - 08/11/18 |
b.f

Të enjten në mbrëmje në emisionin ‘Opinion’, po flitet për disa ngjarje nga aktualiteti. Që nga ngjarja në Bulorat e deri tek debate mesa Ramës dhe Metës për modekretimin e Sandër Lleshit.

Në videot më poshtë janë regjistuar disa moment tepër interesante në dhomën e grimit.

Ndiqni më poshtë çfarë ndodhi sonte pas kamerave:

Pas