Aktualitet

Pas jahtit dalin pamjet e miliarderit rus duke darkuar në Sarandë


               Publikuar në : 09:37 - 29/07/18 |
b.f

Ditën e djeshme një prej jahteve më të mëdha në botë, vizitoi Sarandën. Pamjet u bënë virale në internet, dhe lajmin e publikoi edhe vetë kryeministri Edi Rama. Por Andrey Melnichenko, nuk e ka shijuar Sarandën vetëm nga jahti i tij luksoz, por në mbrëmje ka preferuar të vizitoj edhe qytetin.

Në disa foto të postuara nga “Panorama”, ai shfaqet duke darkuar në një prej hoteleve të njohura të qytetit të Sarandës, nën shoqërinë e dy personave të tjerë.

Pas