InstaBIZ

Pas fotos bombastike, Bleona zhduket nga rrjetet sociale

               Publikuar në : 11:42 - 13/01/18 |
ri.de.

Bleona Qereti provokon shpesh me postimet apo fotot në rrjetet sociale dhe kryesisht Instagram. Ajo shpeshherë është përfshirë në debat jo vetem median por edhe persona publike. Por kësaj radhe ka marrë një vendim që nuk dihet se sa do e mbajë: Do të zhduket një javë nga rrjetet sociale.

Në një postim në Instastory, ajo shkruan: “Detox për një javë- lamtumirë rrjete sociale”
Dhe ky vendim vjen pak ditë pasi postoi foton provokuese, ku vinte në dukje fundshpinën…

Pas