InstaBIZ

Pas dy ditësh arrest, ja provokimi i Stresit pasi lë qelinë


               Publikuar në : 17:10 - 15/04/18 |
E SH

Para dy ditësh në të gjitha mediat ka qarkulluar lajmi për arrestimin e reperit Steris. Ai u ndalua nga policia pasi u kap teksa konsumonte kokainë në një prej lokaleve të Tiranës.

“Jam përdorues droge, por nuk merrem me shitjen e saj. Me miqtë e mi konsumoj drogë kur gjej. Dua të lirohem se nuk kam bërë asnjë shkelje”, dëshmoi Stresi në polici.

Sot ai është liruar pas dy ditësh qëndrimi në qelinë e paraburgimit dhe menjëherë ka postuar një video ku shihet duke tymosur dhe filmuar murin e lagjes ku shkruhet: “Police mos u dorëzo. Paqe jeshile. Banda e lagjes”.

“Jom shumë i madh për ju, i lirë”, shkruan Stresi në përshkrimin e videos së postuar pak më parë, teksa ai është duke tymosur një cigare që duket si hashash. Të jetë ky vallë një provokim nga reperi?

Jom shum i madh per ju #free

A post shared by Stresi👇🔥 new 🔥 (@stresi) on

Pas