InstaBIZ

Pas dasmës madhështore Besi dhe Xhensila i futen punës, nuk ka “muaj mjalti” për çiftin

Dasma e Besit dhe Xhensilës bëri bujë të madhe mediatike. Të gjithë folën për organizimin madhështor, shpenzimet marramëdëse, apo edhe për surprizat e dasmës së tyre.

Kur të gjithë prisnin që çifti të nisej për “muaj mjalti”, ashtu siç e do tradita ata na treguan të kundërtën.

 

 

Jo vetëm që nuk ka pushime për ta, por dyshja ka filluar menjëherë punën.

 

Pas dasme, Xhensila ka filluar punën duke u nisur drejt Zvicrës për një koncert.

 

 

@klajdiharuni @brunothreedots coming soon “skifterja zemres”

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

 

Nga ana tjetër bashkëshorti i saj Besi, ka filluar me përgatitjet e kripit për këngën që i kushtoi në dasëm Xhensilës “Skifterja e zemrës”.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko