-Jetë dhe Stil, Aktualitet, Metro

Parashikimi/ Të premten shira të lokalizuar, temperatura të ulëta

Instituti i Gjeoshkencave sjell parashikimi e motit për sot pasdite dhe për nesër (e premte). Për sot nuk priten reshje. Por nesër pasdite fillojnë që të shfaqen reshje të izoluara, kryesisht në qarkun e Shkodrës. Era do të jetë e lehtë.

Temperaturat mbeten sërish të ulëta për orët në vazhdim.

Temperaturat për ditën e premte

në bregdet: 2 °C / 12 °C
në vendet e ulëta: -1 °C / 11 °C
në vendet malore: -2 °C / 6 °C.

/Opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
©2018 All Rights Reserved Opinion.al
« Kthehu Rifresko