-Jetë dhe Stil, Metro, Te Fundit

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti sop parashikohet të  nisë  me kthjellime në  pjesën e parë  të  ditës. Në  zonat malore mund të  ketë  edhe vransira të  lehta. Era parashikohet të  fryjë  gjatë  orëve të  mbasdites më  së  shumti në  zonat malore dhe  zonat veri-lindore. Temperaturat maksimale për sot pritet të  arrijnë  33 gradë  celcius. Java përgjithësisht do të  jetë  e kthjellët dhe pa reshje shiu. Të  mërkurën parashikohet që  pjesa më  e madhe e vendit të  ketë  vranësira.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko