Bota, Te Fundit

Pamje shokuese/ Kunati rreth barbarisht kunatën se lindi vajzë

Një grua indiane është rrahur barbarisht nga kunati me shkop hokej pasi ka sjellë në jetë një vajzë. Në një videon shokuese shihet kunati që e godet në shkallët e pallatit ndërsa gruaja ulëret nga dhimbjet.

Gruaja e identifikuar si Meena Kashyap kishte bërë dhe një ankesë të mëparshme për dhunë nga familja e burrit në prill , thonë mediat lokale.

35-vjeçarja nga Punjab solli në jetë një vajzë që familja e burrit refuzoi ta pranonte. Çifti u përfshi në konflikt gjithashtu edhe për shkak të një mosmarrëveshje mbi 8.300 pound që prindërit e e saj dhanë për familjen e burrit në dasmë.

 

 

Shocking video shows man beating wife for… by actualitetv

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko