InstaBIZ

Orinda Huta publikon foton pa make-up, ja si duket këngëtarja

               Publikuar në : 22:22 - 10/07/18 |
E SH

Orinda Huta është një ndër këngëtaret më të njohura e më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram, ku qëndron shpesh në kontakt me fansat e saj.

Disa minuta më parë, Orinda ka publikuar në Instastory një foto që me siguri i ka lënë të gjithë ncjekësit me gojën hapur.

Ajo shfaqet pa pikë grimi në fytyrë dhe duket si një vajzë e vogël, mjaft e fresët dhe e ëmbël, me një lëkurë perfekte.

Pas