-Jetë dhe Stil, -U tha në Opinion, Metro, Te Fundit

Opinion/ Ski me rroba banje !

Në emisioni “Opinion” është duke u diskutuar për vendet turistike e aventuriere në Shqipëri. Emi Glozhieni e cila me profesion është mjeke ka po ashtu tepër pasion për të bërë ski, ajo po ashtu tregoi në emision se së bashku me bashkëshortin ka bërë realitet një “çmenduri” siç e quajti ajo, kanë bërë ski me rroba banje: “Këtë vit patëm idenë e çmendur me Armandin i cili është partneri im të bënim disa disheza. Ishte pak ftohtë por jo aq shumë sa e pretendonim”, u shpreh Glozheni. /opinion.al

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko