Në Opinion

VIDEO/”Opinion” Off Records/ Operacionet plastike, ja batutat jashte kamerave

               Publikuar në : 08:30 - 18/11/15 |
m.b

Off Records ne emisionin e operacioneve plastike ne “Opinion” kane batuta dhe momente qe ndoshta as as vete te ftuarit nuk do donin te ishin. Por ja , qe te jesh personazh publik ka edhe kosto!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Pas