-Jetë dhe Stil, -U tha në Opinion, Metro, Te Fundit

Opinion/ Edmond Tupe pëlqen Kim Kardashian !

Në emisionin “Opinion”, është duke u trajtuar një temë tepër interesant për sa i përket marrëdhënies në çift, për besnikërinë dhe tundimin. Prof Edmon Tupja i cili është pjesë e panelit ka treguar pa dashur pëlqimin e tij seksual dhe bëhet fjalë për Kim Kardashian.

“ Është masturbim kur t’i je duke kryer seks dhe mendon për dikë tjetër. Në masturbim t’i mendon për një femër seksi si Kim Kardashian ose ndonjë modele.”- u shpreh Edmond Tupe.

Pas kësaj drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu i ka thënë Tupes se pa dashur i ka nxjerrë pëlqimet e tij personale, kjo batutë është pasur me të qeshura nga Tupe dhe të ftuarit e tjerë në studio. /opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko