-Politikë, -U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

Opinion/ Blushi: Rama dhe Basha janë bashkë, kanë bërë pakt të pa shpallur

Kreu i LIBRA-s Ben Blushi i ftuar në emisionin “Opinion” ka deklaruar se partia e tij është e vetmja opozitë e fortë për vendin, pasi PS-LSI-PD janë në një qeverisje të përbashkët. Rama dhe Basha sipas tij kanë bërë një pakt të pa shpallur dhe ata janë bashkë, pavarësisht se partitë e tjera i lanë pa koalicionin. Blushi është shprehur i bindur se Rama dhe Basha do të qeverisin bashkë pas zgjedhjeve. Me tej Blushi tha se partia e tij do të jetë ne opozitë pas zgjedhjeve. /opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko