Në Opinion, Te Fundit, Të Gjitha

‘Off Records’, batutat Rama-Fevziu në Opinion

TIRANË- Publikohen pjesë nga biseda e Kryeministrit Edi Rama dhe gazetarit Blendi Fevziu para nisjes së emisionit “Opinion”. Rama ishte i ftuar të enjten e javës që kaloi në emision dhe si gjithnjë nuk i mungoi sensi i humorit. Sapo hyn në studio, ai ‘ngacmon’ Fevziun duke i thënë se nuk paske fare njerëz në emision. Gjatë përgatitjes, përpos stafeve të ngushta si drejtori i Komunikimit në KM, Endri Fuga dhe Kryeredaktorja e ‘Opinion’ Desada Metaj, është edhe botuesi Aleksandës Frangaj. Çfarë kanë thënë ata? Shihni videon:-)

https://www.youtube.com/watch?v=i_R-PoecQhQ&feature=youtu.be

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko