InstaBIZ

Samanta Karavello: Martesën nuk e mendoj, edhe fisi ka hequr dorë


               Publikuar në : 22:17 - 12/01/19 |
el ida

Këngëtarja Samanta Karavella e ftuar në “Wake Up”  pohoi se kohën më të madhe ia dedikon karrierës.

Ajo nuk mendon se është vonë për të krijuar një lidhje apo për tu martuar siç shpesh i thonë familjarët.

“Ka kohë për martesë nuk e mendoj ende. Madje dhe fisi ka hequr dorë sepse e dinë që unë e kam mendjen te muzika” – u shpreh ajo.

Pas