Kryesore

Nuk kanë të ndalur tërmetet, sërish lëkundje toke në orët e para të mëngjesit


               Publikuar në : 09:06 - 09/08/18 |
b.f

 

Vapë dhe tërmete. Pos temperaturave te larta qe po sundojne mbi vend, duke i bere keto dite gushti gati te paperballueshme, perdite regjistrohen edhe goditje termetesh.

IGJEUM ka regjistruar nje tjeter goditje termeti gjate oreve te para te mengjesit te sotem. Epiqendra eshte regjistruar ne Kepin e Rodonit, ne Durres dhe magnitida ka qene 3.6.

Pas