InstaBIZ

Nuk ka më mister, Kylie Jenner na prezonton me vajzën

               Publikuar në : 11:45 - 13/03/18 |
E SH

Fillimisht Kylie u tregua shumë e rezervuar për të prezantuar vogëlushen e saj Stormi në sytë e publikut.

Kjo e thënë për faktin e thjeshtë se edhe kur postonte foto në Instagram kujdesej që fytyrat e Stormit të ngelej e fshehtë.

Më pas ishte pikërisht babai i vogëlushes, Travis Scott i cili bëri publike disa imazhe të vogëlushes.

Mesa duket mami Kylie ka ndryshuar mendim dhe ashtu si të gjitha vajzat Kardashian edhe Stormi tashmë duhet të jetë personazh i famshëm në publik.

Në profilin e saj në Instagram Kylie ka postuar një foto ku shfaqet vogëlushja Stormi në krahët e stërgjyshes së saj.

“A bëhet më mirë se kaq?”, shkruan Kylie Jenner në profilin e saj në Insta.

Sa e ëmbël! Rruga e famës tashmë duket se ka nisur edhe për vogëlushen Stormi.

 

 

Pas