InstaBIZ

Nuk i lë vend imagjinatës, i nxjerr të gjitha teksa argëtohet me vajzën!

               Publikuar në : 21:00 - 17/05/18 |
Gerta

Ajo është një vajzë ekranesh dhe me fizikun mbresëlënës i bën të gjithë për vete.
Dhe Farrah Abraham siguroi që ajo të vendoste ndizte mediat rozë, teksa u shfaq në plazhin e Hotel Martinez gjatë 71 vjetorit të Festivalit të Filmit të Kanës, në Francë.
26-vjeçarja e “Teen Mom”, nuk i la vend imagjinatës kur ekspozoi pasuritë e bollshme me një kostume banje të vogël me ngjyrë të zezë.
Farrah shoqërojë nga vajza e saj e ëmbël 9-vjeçare, Sophia Laurent Abraham.

Pas