InstaBIZ

Nuk është më Dua Lipa, tashmë ajo ka një emër dhe look të ri


               Publikuar në : 10:41 - 03/08/18 |
b.f

Nuk kanë të numëruar sukseset e Dua Lipës, një këngëtare me famë botërore tashmë. Megjithatë krijuesja e hitit ‘Neë Rules’ nuk e harron origjinës, sepse për pak ditë pritet të mbajë një koncert shumë të madh në Prishtinë se bashku me artistë të tjerë.

Por pas suksesit Dua nuk është më e njëjta. Më në fund kishte ardhur koha të ndryshonte.

Ditën e djeshme ylli i popit ka publikuar një foto të sajën në Instagram, ku shfaqet me flokë bionde. Lipa shkruan: “Emri i saj është Electricity, dhe do dëgjoni shumë shpejt nga ajo.”/Opinion.al

Pas