InstaBIZ

Nuk e kishim vënë re, por Gigi Hadid i ka këmbët tepër të gjata !

               Publikuar në : 16:18 - 07/12/17 |
Gerta

Gigi Hadid është shfaqur mbresëlënëse dhe i ka mahnitur të gjithë me setin e ri forotgrafik për “VOGUE Germany”.

Modelja 22-vjeçare duket fantastike në fotot që janë realizuar si homazh për të ndjerin Gianni Versace, në 20-vjetorin e vdekjes së tij.

Me pantallona rozë shumë të shkurtra, Gigi nxjerr në pah këmbët e saj të gjata.

Në një foto tjetër, 22-vjeçarja pozon me një fustan ngjyrë floriri që më parë është veshur nga Carla Bruni, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy CraWford dhe Helena Christensen.

Pas