InstaBIZ

Noizy shau çorapet e Rihanna-s, por shikoni çmimin marramendës të tyre

               Publikuar në : 14:27 - 07/12/17 |
Gerta

Rihanna lë përshtypje çfarë do që bënë, të gjithë e kthejnë kokën pas saj.

Ajo ka publikuar së fundmi një foto ku reklamon çorapet e saja Gucci Resort, me vlerën prej 1, 300 dollarë, transmeton dailymail.

Këngëtarja, 29 vjeç, kishte veshur një fustan të zi të shkurtër pas trupit dhe një xhup. Por ato që ranë në sy ishin çorapet e gjata me gurë të shndritshëm.

Kujtojmë që reperi shqiptar Noizy ka lënë një koment epik në foton e Rihannas, duke treguar se nuk i pëlqen kjo lloj veshje: “Katunare dreqit”, shkroi Noizy disa seknda pasi Rihanna publikoi foton./Opinion.al

Noizy nuk honeps dot lukun e Rihannas, e ofendon publikisht!

Pas