-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Një makinë në Vlorë shpërthen në ecje

Një mjet ka shpërthyer në flakë teksa ecte në aksin rrugor Skelë-Ujë i Ftohtë pranë Shkollës së Marinës.

Policia lokale sqaron se flakët në mjetin tip “Fiat” në pronësi të shtetasit A.M., 35 vjeç, shpërthyen rreth orës 19:00.

Zjarrfikësja bëri të mundur shuarjen e flakëve të zjarrit dhe për pasojë mjeti është dëmtuar pjesërisht. Nga hetimet paraprake të kryera nga grupi hetimor dyshohet se flakët janë shkaktuar aksidentalisht.

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko