InstaBIZ, Te Fundit

Një familje simpatike/ Njihuni me motrën dhe kunatin e Nora Istrefit, do habiteni nga ….

Familja Istrefi është tepër simpatike. Të treja motrat tashmë të njohura për publikun shqiptarë dy si këngëtare dhe njëra si stiliste edhe pse kjo e jeton në Londër nuk u shpëtojnë vëmendjes mediatike.

Teksa Nora dhe Era janë në kulmin karrierës, këtë herë duam te prezantojmë, për ata që ende nuk e njohin, motrën e tyre, Nitën, e cila është një femër super seksi dhe po aq tërheqëse sa ato.

Nitën e mbajmë mend kur ka ka marrë pjesë në videoklipin e Erës “A po don”, ajo tërhoqi vëmendjen me format e saj trupore, gjithashtu ajo dhe Nora u krahasuan me Kim Kardashian dhe motrën e saj nga komentuesit e shumtë, tek ky videoklip.

Edhe pse jo shumë mediatik, ajo dhe partneri i saj nuk kanë bërë ndryshim nga pjesa tjetër e familjes,  Nora dhe Roberti, të gjithë në këtë familje janë të bukur, madje jo vetëm Roberti i Norës është muskulor, shihni kunati i tyre, burri i Nitës, do të habiteni!

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko