InstaBIZ

Një drekë në avion dhe mesazh në gjuhën shqipe, Dua Lipa drejt Prishtinës


               Publikuar në : 16:14 - 08/08/18 |
b.f

Dua Lipa do të jetë këto ditë në Prishtinë për të marr pjesë në “Sunny Hill Festival”, një aktivitet muzikor që organizohet nga i ati dhe që pritet të mbledhë disa nga këngëtarët më të mirë të Kosovës më 10 gusht në Parkun Kombëtar të Gërmisë.

Gjatë fluturimit të saj drejt Prishtinës këngëtarja ka konsumuar drekën në avionin me të cilin ka udhëtuar, ndërsa përcjell edhe një mesazh në gjuhën shqipe.

 

Pas