InstaBIZ

Nita Kuzmina, “bomba” ruse që të lë pa frymë…

Nita Kuzmina është një bukuroshe që vjen nga Rusia. Ajo është e lindur më 10 nëntor 1990. Asaj i pëlqen botën e modelimit, ndërsa thotë se është shumë profesionale dhe komunikuese, gjë që e ka ndihmuar në karrierë.

nit

Bukuroshja ka studiuar psikologji në Universitetin e Moskës, ndërsa tashmë zbukuron ballinat e revistave më të famshme, katalogët dhe kalendarët e ndryshëm.

nita-kuzmina-8

Krahas kësaj, është e pranishme edhe në videoklipe muzikore dhe në reklama televizive. Pa dyshim me që më trupin dhe  tiparet e saj ajo është një ndër femrat më të bukura të momentit! Është një modele me super forma! Ja disa nga fotot e nxehta të saj të fundit./opinion.al

nita 4nitanit 2nita 6

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko