InstaBIZ

Nicole Scherzinger, incident me fustanin

Një incident në Nicole Shcerzinger mori vëmendjen e të gjithëve kur u shfaq në premierën e filmit Dirty Dancing, ku do të luajë rolin e balerinës Penny Rivera.

Ndërkohë që po ecte, fustani i saj i ekspozoi të brendshmet që kishte veshur, duke mos shpëtuar nga syri i gazetarëve dhe fotografëve.

Këngëtarja dhe aktorja e njohur kishte veshur një fustan të bardhë të gjatë, por përpara kishte një hapje nga e cila ndodhi incidenti.

Pavarësisht kësaj, 38-vjecarja vazhdoi të ecte e qetë, sikur asgjë nuk kishte ndodhur.

 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko