-Jetë dhe Stil

Ngjarje e pabesueshme, nëna lind fëmijën në breg të detit


               Publikuar në : 16:55 - 13/03/18 |
E SH

Një ngjarje sa e bukur po aq e çuditshme ka ndodhur në qytetin turistik të Dahabit në Detin e Kuq, në Egjipt.

Një turiste ruse ka lindur teksa ishte duke notuar. Parteri i saj ka thirrur një nga pushuesit që ishte doktor për të ndihmuar rusen dhe foshnjën pasi e solli në jetë.
Identiteti i ruses dhe partnerit të saj nuk është bërë i ditur, ndërsa fotografitë janë shkrepur nga ballkoni i Hadia.

Pas