Sport

Neymar zhvishet lakuriq në mes të borës!

               Publikuar në : 18:24 - 12/02/18 |
Gerta

Ylli i futbollit  ka sfiduar temperaturat e ulta.
Veshur vetëm me një palë pantallona të shkurtra dhe me kapelen e Babagjyshit ai ka pozuar i ulur mbi dëborë.

Të mërkurën futbollisti do të zhvillojë ndeshjen e shumëpritur kundër Real Madritit, por çfarë do të thotë PSG nëse do të sëmuret para sfidës?!

Pas