InstaBIZ

Në super formë/ Shikoni si është shndërruar velina e famshme


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:14 - 10/01/19 |
b.f

Thais Wiggers, velinë e modele tepër e komentuar në media nga 2005 në 2008-ën, nënë e Julias, 8 vjeçe, ndodhet me pushime në Floripa, në Brazil.

Me bikini, ajo ka shfaqur një fizik tërheqës e në super formë, por ka paralajmëruar fansat: “Pas pak kohësh skenari do të jetë krejt ndryshe… në vend të kostumit do të kem jorgan dhe në vend të detit do të kem borë. Jam e lumtur që i vlerësoj të dyja. Gjithçka shkon mirë mirë kur qëndron brenda”.

Shikoni fotogalrine

Pas