InstaBIZ

Në mes të premierës së filmit, Kahraman përfundon në spital, ja çfarë ndodhi

               Publikuar në : 16:41 - 07/12/17 |
Gerta

Gjatë premierës së filmit “Öteki Taraf”, jo çdo gjë ka shkuar mirë për aktorin e njohur Ozcan Deniz injohur nga të gjithë shqiptarës si Kahraman tnga seriali “Një pjesë e imja”. Sipas medieve turke, aktori ka qendruar shumë pak pasi e kanë njoftuar se babai i tij ndoodhej në spital.


Deniz interpreton në këtë film së bashku me aktoret e mirënjohura Asli Enver, e njohur nga seriali “Nusja nga Stambolli” dhe Meryem Uzerli e njohur nga seriali “Mbretëresha e natës”.
Sipas burimeve pranë aktorit, babai i tij po merr kujdes të plotë shëndetësor dhe nuk ka asgjë për tu shqetësuar.
Edhe ne i urojmë shërim të shpejtë!

 

Pas