InstaBIZ

Në fushë janë rivalë por në jetë duhen, portieri gjerman martohet me modelen braziliane


               Publikuar në : 17:25 - 08/07/18 |
E SH

Rivaliteti mes Brazili dhe Gjermanisë është i madh, por duket se çdo gjë mbetet vetëm në fushë. Portieri i Gjermanisë Kevin Trap ka qenë në një lidhje dashurie me bukuroshen braziliane. Ka qenë vetë modelja e cila ka postuar në “Instagram” në lidhje me këtë lajm.

“Do të jem Miss Trap së shpejti. Kur takoni një person që ndryshon jetën tuaj në çdo kuptim, atëherë jeni të sigurt se keni gjetur atë të vërtetin. Kevin Trapp ju do! “, tha modelja e famshme.

Pas